- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl NICOLAS
Jedálenský stôl NICOLAS
Kód produktu: V-CH-NICOLAS-ST
Telefonická objednávka
Jedálenský stôl NICOLAS je vyrobený v kombinácii MDF s prírodnou dyhou a masívneho dreva.
Stôl je guľatý s priemerom 120 cm.
V prípade potreby sú nohy stola výškovo nastaviteľné (rozsah regulácie 2 cm).
Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.
Farba:
prírodný dub
Materiál:
MDF s prírodnou dyhou / masívne drevo
Rozmery:
priemer: 120 cm
výška: 75 - 77 cm
Nosnosť:
30 kg
Hmotnosť:
24,1 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 77 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,1 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
Na stiahnutie
NICOLAS_manual.jpg (jpg, 69.1 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 77 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,1 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenské kreslo K396
Dostupnosť podľa variant
od 111.60 €
123.70 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička TOLEDO 2
Dostupnosť podľa variant
od 137.50 €
153 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka MARIJA 200
Varianty produktu
Biela
Skladom
Vanilka
Skladom
Kuchynská linka MARIJA 200
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
322.80 €
Vanilka
Skladom
u vás do 06.05.2026
253.90 €
Dostupnosť podľa variant
od 253.90 €
278.60 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička TOLEDO
Varianty produktu
Bílá / šedá (INARI 91)
Skladom
Dub sonoma / hnědá (INARI 23)
Skladom
Dub medový / tmavě šedá (INARI 95)
Skladom
Dub sonoma / šedá (INARI 91)
Skladom
Dub medový / béžová (INARI 22)
Skladom
Dub medový / tyrkysová (INARI 87)
Skladom
Jedálenská stolička TOLEDO
Bílá / šedá (INARI 91)
Skladom
u vás do 06.05.2026
128.90 €
Dub sonoma / hnědá (INARI 23)
Skladom
u vás do 06.05.2026
128.90 €
Dub medový / tmavě šedá (INARI 95)
Skladom
u vás do 06.05.2026
128.90 €
Dub sonoma / šedá (INARI 91)
Skladom
u vás do 06.05.2026
128.90 €
Dub medový / béžová (INARI 22)
Skladom
u vás do 06.05.2026
128.90 €
Dub medový / tyrkysová (INARI 87)
Skladom
u vás do 06.05.2026
140.50 €
Dostupnosť podľa variant
od 128.90 €
142.90 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo K544
Dostupnosť podľa variant
111.60 €
122.40 €
Přidat do oblíbených










