- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík LIBOR 2
Konferenčný stolík LIBOR 2
Telefonická objednávka
KONFERENČNÝ STÔL LIBOR
Bez dobrého konferenčného stolíka sa poriadna obývacia izba nezaobíde. Moderný design, precíznosť výroby, jedinečný dekor sú zárukou kvality. Krásny a kúzelný domov plný harmónie a pokoja vám pomôže vytvoriť stolík LIBOR 2 NEW.
PRAKTICKÝ A ŠTÝLOVÝ DIZAJN
Doska stola je vyrobená z tvrdeného sklba, nohy sú z fóliovanej MDF. Farebné prevedenie dub sonoma rozžiari váš domov a vnesie do interiéru atmosféru luxusu a elegancie.
- biela vysoký lesk
- dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
ÚLOŽNÝ PRIESTOR
Výhodou je úložný priestor v podobe jednej police, ktorý poskytuje odkladací priestor na časopisy, ovládače a pod. Stolík, ktorý sa stane srdcom vášho domova.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF foliovaná / tvrdené sklo
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 41 cm
hrúbka vrchného skla: 6 mm
hrúbka spodného skla: 5 mm
Hmotnosť:
19,2 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| HMOTNOSŤ | 19,2 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| HMOTNOSŤ | 19,2 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Obývacia stena REBEKA PLUS
Dekoračná socha gorila ZHAM Dekorhome
Dekoračná socha gorila ZHAM Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
176.30 €







