- Domov
- Obývacia izba
- TV stolíky
- TV stolík CALI C7
TV stolík CALI C7
Kód produktu: JAR-CALI-SZAFKA-RTV-C7-ARTISAN
Telefonická objednávka
TV STOLÍK ZO SÉRIE CALI
Predstavujeme Vám TV stolík zo série CALI, ktorá je kombináciou moderného dizajnu a praktických funkcií. Dokonale zapadne do každého moderného aj dizajnového interiéru a ponúka dostatok úložného priestoru pre všetky Vaše potreby.

MATERIÁL A ÚLOŽNÝ PRIESTOR
stolík CALI je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej nábytkovej dosky, ktorá zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť. Nočný stolík CALI je ideálnym doplnkom k nábytku z rovnakej série, pretože dokonale ladí s jej elegantným a moderným dizajnom. Vďaka zásuvke, polici a prihrádke ponúka dostatok úložného priestoru pre všetky Vaše predmety, ktoré potrebujete mať po ruke. Použité materiály a kvalita spracovania zaisťujú, že tento stolík bude nielen krásnym, ale aj praktickým prvkom.
MOŽNOSTI ROZŠÍRENIA
Je možné doobjednať kovové nohy s výškou 10 cm, ktoré dodajú moderný a elegantný vzhľad a zároveň zvýšia stabilitu.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF doska laminovaná / HDF doska / ABS dyha / kov
Rozmery:
šírka: 124 cm
hĺbka: 40,6 cm
výška: 43,4 cm
Hmotnosť:
36,8 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 124 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 43,4 cm |
| HMOTNOSŤ | 36,8 kg |
| MATERIÁL | ABS, HDF deska, Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík CARA 2
Odoslanie do 14 dní
59.40 €
74.40 €
Přidat do oblíbených



