- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík CAROLINA
Konferenčný stolík CAROLINA
Kód produktu: V-CH-CAROLINA-LAW
Telefonická objednávka
Štýlový konferenčný stolík CAROLINA sa stane dizajnovým kúskom vo vašej obývačke.
Stolík je vyrobený z dyhovanej MDF v dekore: dub zlatý. Stojí na štyroch nôžkach z ocele v čiernej farbe. Stolík sa pýši praktickým úložným priestorom v podobe dobre skryté zásuvky.
Farba:
dub zlatý / čierna
Materiál:
dyhovaná MDF / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 41 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.















