- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík DOSHAR 70 cm Dekorhome
Konferenčný stolík DOSHAR 70 cm Dekorhome
Kód produktu: INVI42143+
Telefonická objednávka
ELEGANTNÝ STOLÍK S MRAMOROVÝM VZHĽADOM
Ponorte sa do sveta štýlu a sofistikovanosti s naším dizajnovým konferenčným stolíkom DOSHAR. Veľkorysá stolová doska z vysoko kvalitnej bielej alebo sivohnedej keramiky s mramorovým vzorom je vyrobená v Taliansku, aby spĺňala najvyššie štandardy kvality. Výrazný obličkový tvar dodáva tomuto statívovému stolu nádych retro designu, zatiaľ čo umne spojené nohy stola podčiarkujú vznešený a moderný vzhľad.

VYROBENÉ V TALIANSKU – KVALITA, KTORÁ OHROMÍ
Biela alebo sivohnedá keramická doska s mramorovým vzorom prináša nielen nadčasovú eleganciu do vašej obývačky, ale taktiež dodáva stolu robustný a ľahko udržiavateľný povrch. Každý konferenčný stolík je vyrobený s maximálnou presnosťou a starostlivosťou, aby vytvoril nádherný kus nábytku, ktorý dodá osobitý nádych každej miestnosti.

FAREBNÉ VARIANTY
Ponúkame dve farebné varianty tohto elegantného konferenčného stolíka. Vyberte si podľa svojho vkusu a štýlu interiéru. Využite tiež možnosti skombinovať dizajnový konferenčný stolík s väčším stolíkom z rovnakého radu a vytvoriť si tak ešte veľkorysejší úložný priestor. Tento šikovný doplnok vám umožní vniesť do vašej obývačky nielen štýl, ale aj funkčnosť.
- biely mramor / čierna
- sivohneedá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
kov / bezpečnostné sklo / keramika
Rozmery stolíka:
šírka: 70 cm
hĺka: 55 cm
výška: 45 cm
hrúbka dosky: 10 mm
nohy stola: 2 x 2 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.

Zobraziť viac

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Barokový, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Oválny, Atypický |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konzolový stolík DEION Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 124.60 €
181 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík DEION Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
210.80 €
Černá / bílá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Konferenčný stolík DEION Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
210.80 €
Černá / bílá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Odoslanie do 14 dní
od 163.30 €
225.80 €
Přidat do oblíbených
Rozkladacie kreslo KENY
Odoslanie do 14 dní
od 338.10 €
408.90 €
Přidat do oblíbených
Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
od 101.10 €
118.70 €
Přidat do oblíbených











