- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík DEION Dekorhome
Odkladací stolík DEION Dekorhome
Kód produktu: INVI42162
Telefonická objednávka
Dizajnový odkladací stolík DEION zaujmú na prvý pohľad svojim luxusným vzhľadom. Mramorová doska v bielej farbe a čierno lakovaná oceľová podnož vytvára spoločne kontrast, ktorý do vášho interiéru vnesie nádych elegancie. Stolík sa hodí do moderných aj klasických interiérov.
Farba:
biely mramor / čierna
Materiál:
kov / tvrdené sklo
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 60 cm
rozmer nohy: 2 x 2 cm
hrúbka dosky: 0,6 cm
Nosnosť:
50 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| PRIEMER | 40 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladacie kreslo KENY
Odoslanie do 14 dní
od 338.10 €
408.90 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 14 dní
120.20 €
Zlatá
Nie je skladom
232 €
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
120.20 €
Zlatá
Nie je skladom
232 €
Odoslanie do 14 dní
od 120.20 €
165.50 €
Přidat do oblíbených
Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
od 101.10 €
118.70 €
Přidat do oblíbených
Konzolový stolík DEION Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 124.60 €
181 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Varianty produktu
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
103 €
Černý mramor
Odoslanie do 14 dní
103 €
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
103 €
Černý mramor
Odoslanie do 14 dní
103 €
Odoslanie do 14 dní
103 €
136 €
Přidat do oblíbených






