- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenční stolek AFINA
Konferenční stolek AFINA
Kód produktu: V-CH-AFINA-LAW
Telefonická objednávka
Elegantný konferenčný stolík AFINA je vyrobený v kombinácii lakovanej ocele v zlatej farbe a zrkadlá
Farba:
zrkadlo / zlatá
Materiál:
sklo / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
priemer: 90 cm
výška: 46 cm
Nosnosť:
15 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| PRIEMER | 90 cm |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.

