- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento štýlový konferenčný stolík vnesie do súčasného vybavenia vášho domova nádych elegancie. Kompozitné drevo je mimoriadne kvalitné, má hladký povrch a vyznačuje sa pevnosťou, stabilitou a odolnosťou proti vlhkosti.
Horná doska tohto odkladacieho stolíka ponúka bezpečnú plochu na servírovanie občerstvenia a nápojov alebo na vystavenie váz, mís s ovocím či iných dekorácií. Drevené nožičky dodávajú stolíku prirodzený a príjemný vzhľad a zároveň zaisťujú stabilitu. Skvele sa hodí do akéhokoľvek interiéru.
Farba:
hnedá / biela
hnedá / čierna
hnedá / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / kompozitné drevo
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 43,5 cm
výška podnosu (vonkajšia): 4 cm
výška podnosu (vnútorný): 3,5 cm
Hmotnosť:
3,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 43,5 cm |
| PRIEMER | 43 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,5 kg |
| MATERIÁL | Kompozitné drevo, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Kompozitné drevo, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 43,5 cm |
| PRIEMER | 43 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,5 kg |
| MATERIÁL | Kompozitné drevo, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Kompozitné drevo, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Zásuvková komoda Dekorhome
Zásuvková komoda Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
279.10 €
Sivá
Nie je skladom
281.60 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
283.60 €
3miestna pohovka Dekorhome
3miestna pohovka Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
386.40 €
Čierna
Nie je skladom
393.90 €
Zelená
Nie je skladom
393.90 €
Ružová
Nie je skladom
386.40 €
Krémová
Nie je skladom
393.90 €
Modrá
Nie je skladom
393.90 €
Vínová
Nie je skladom
386.40 €
Tmavosivá
Nie je skladom
393.90 €
Žltá
Nie je skladom
356.50 €
Světle šedá
Nie je skladom
393.90 €
Odkladací stolík 2 ks KLEITÉ Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks KLEITÉ Dekorhome
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Konferenčný stolík Dekorhome
Konferenčný stolík Dekorhome
Biela
Nie je skladom
73.50 €
Čierna
Nie je skladom
46.70 €
Sivá
Nie je skladom
49.30 €
Konferenčný stolík Dekorhome
Toaletný stolík s LED osvetlením Dekorhome
Toaletný stolík s LED osvetlením Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
307.80 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
390.80 €
Čierna
Nie je skladom
404.30 €
Sivá
Nie je skladom
366.10 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
345.50 €











