- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Vilgo
- Konferenčný stolík VILGO 11
Konferenčný stolík VILGO 11
Telefonická objednávka
Obývacia izba, ktorá reprezentuje váš štýl av neposlednom rade je centrom odpočinku a zábavy. Obývací sektorový systém VILGO bude pre vás lákavou voľbou. Vyrobený je z DTD laminované, dvierka sú z MDF a samozrejmosťou sú ABS hrany. Obývacia izba je oblečená do nikdy nestarnúcej bielej farby s kombináciou dub wotan. Nadčasovosť a eleganciu jej dodáva biely lesk, ktorý sa nachádza na dvierkach.
Sektorový systém pozostáva z rôznych druhov nábytku, preto je len na vás, či dáte prednosť zariadeniu menšej alebo väčšej obývacej izbe. VILGO dá nový šmrnc nielen vašej obývačke. Pokojne ho môžete umiestniť aj do spálne, študentskej izby alebo jedálne.
Konferenčný stolík VILGO 90 nie je iba výborným pomocníkom, ale má tiež dôležitú estetickú funkciu a vašu obývaciu izbu krásne dotvorí. Pýši sa moderným a pekným vzhľadom a množstvom odkladacieho priestoru, ktorý je rozdelený na dve časti.
Farba:
biela / dub wotan
Materiál:
DTD / ABS
Rozmery:
šírka: 90 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 35,5 cm
hrúbka materiálu: 1,6 - 2,2 cm
Hmotnosť:
23 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 35,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm, 2,2 cm |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





