- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík CARA 1
Konferenčný stolík CARA 1
Telefonická objednávka
KONFERENČNÝ STÔL CARA 1
Konferenčnému stolíku CARA 1dá košom len málokto. Svojim dizajnom sa bude hodiť do akejkoľvek obývačky. Vyrobený je z laminovanej DTD v kombinácii s ABS hranami, ktoré chránia hrany nábytku pred poškriabaním a mechanickým poškodením.
PRAKTICKÝ A ŠTÝLOVÝ DIZAJN
Veľkou prednosťou je priestranná polica pod doskou stola, ktorá poslúži ako odkladací priestor pre rôzne predmety. Stolík tak ponúka nielen estetický vzhľad, ale aj praktické využitie.
FAREBNÁ VARIABILTA
Konferenčný stolík CARA 1 je dostupný v dvoch elegantných farebných variantoch, ktoré sa ľahko prispôsobia rôznym interiérom. Prvý variant, dub artisan/biela, kombinuje prirodzený vzhľad remeselného duba s čistotou bielej farby, čo vytvára svieži a moderný dojem, ideálny pre svetlé a vzdušné priestory. Druhý variant, dub artisan/čierna, ponúka sofistikovanejší a kontrastnejší vzhľad, ktorý dodáva miestnosti nádych elegancie a dramatického štýlu. Obe varianty zvýrazňujú krásu dreva a zároveň poskytujú flexibilitu pri ladení s ostatným nábytkom a dekoráciami v miestnosti.
- dub artisan / biela
- dub artisan / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 90 cm
hĺbka: 53,2 cm
výška: 45 cm
Nosnosť:
10 kg
Hmotnosť:
16 kg


MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 53,2 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 53,2 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Obývacia stena REBEKA PLUS
Dekoračná socha gorila ZHAM Dekorhome
Dekoračná socha gorila ZHAM Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
176.30 €










