- Domov
- Nábytok
- Dizajnový nábytok
- Konferenčný stolík ANUBIS mangovník Dekorhome
Konferenčný stolík ANUBIS mangovník Dekorhome
Telefonická objednávka
Luxusný osemhranný konferenčný stolík zaujme na prvý pohľad svojim nevšedným vzhľadom.
Otvorený kovový rám v mosadznej farbe pôsobí elegantne a zároveň moderne. Na ňom spočíva osemhranná stolová doska z kvalitného mangovníkového dreva. Každá doska stola je starostlivo ručne opracovaná.
Konferenčný stolík si môžete nakombinovať podľa svojho vkusu. Či už ide o poťah na pohovku, koženú pohovku alebo zamatovú pohovku: stôl vždy skvele zapadne do vášho interiéru.
Farba:
mangovník / mosadz
Materiál:
kov / masívne mangovníkové drevo
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 39 cm
hrúbka dosky: 2,5 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Osemuholník |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 39 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
TV stolík THOR Dekorhome
TV stolík THOR Dekorhome
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
572.80 €
Odkladací stolík DAFNE Dekorhome
Odkladací stolík DAFNE Dekorhome
Biela
Nie je skladom
83.40 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Nie je skladom
44.20 €
Achát
Odoslanie do 14 dní
249.50 €
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
119.90 €
Sivá
není skladem
97.90 €
Smaragdová
Nie je skladom
97.90 €
Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Odkladací stolík ANUBIS Dekorhome
Odkladací stolík ANUBIS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Akácie
Odoslanie do 14 dní
176.30 €








