- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Konferenčný stolík 2 ks ARIADNA Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks ARIADNA Dekorhome
Telefonická objednávka
EXKLUZÍVNE KONFERENČNÉ STOLÍKY ARIADNA
Zažite čistú eleganciu a nadčasovú krásu s našimi konferenčnými stolíkmi v sade 2 kusov, ktoré premenia vašu obývaciu izbu v štýlové prostredie. Elegantná sada dvoch ľahkých hliníkových konferenčných stolíkov sa stane ústredným prvkom každej izby a bude sa hodiť do všetkých štýlov zariadenia.
- strieborná
- zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

ELEGANTNÝ DIZAJN A VYSOKO KVALITNÉ MATERIÁLY
Umelecký strieborný alebo zlatý dizajn rámov stola zaisťuje jemný, ale stabilný základ. Užite si svoje nové stoly do obývačky a kombinujte ich podľa svojho vkusu – spoločne alebo samostatne!
NADČASOVÁ KRÁSA
Konferenčné stolíky ARIADNA prinášajú do vašej obývačky nadčasovú krásu a eleganciu. Tieto stolíky budú fungovať ako elegantný a praktický doplnok vášho interiéru, ktorý zaujme na prvý pohľad. Stolíky sú nielen pôsobivé, ale aj veľmi praktické a všestranné. Možno ich použiť spoločne ako sadu alebo jednotlivo podľa vašich potrieb a preferencií. Ich univerzálny dizajn ľahko zapadne do rôznych štýlov interiéru, od klasického po moderné, a poskytne vám dostatok priestoru na dekoratívne predmety, knihy alebo občerstvenie.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
hliník
Rozmery veľkého stolíka:
šírka: 39 cm
hĺbka: 49 cm
výška: 40 cm
Rozmery malého stolíka:
šírka: 39 cm
hĺbka: 39 cm
výška: 36 cm
Sada obsahuje: 2 x stolík

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Orientálny, Vintage, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 39 cm |
| HĹBKA | 39 cm, 49 cm |
| VÝŠKA | 36 cm, 40 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Orientálny, Vintage, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 39 cm |
| HĹBKA | 39 cm, 49 cm |
| VÝŠKA | 36 cm, 40 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
















