- Domov
- Záhrada
- Grilovanie a piknik
- Kempingový nábytok
- Kempingové stoly
- Kempingový stôl 60x80 SEVELIT
Kempingový stôl 60x80 SEVELIT
Kód produktu: RP-59994
Telefonická objednávka
Skladací kempingový stôl s doskou SEVELIT obdĺžnikového tvaru.
Doska Sevelit je veľmi odolná voči UV žiareniu, proti poveternostným vplyvom či mechanickému poškodeniu.
Nízka hmotnosť, vysoká stabilita.
Farba:
antracit kostra / biela
Materiál:
sevelit / hliník
Rozmery:
Šírka: 80 cm
Hĺbka: 60 cm
Výška: 64 cm
Nosnosť:
40 kg
Hmotnosť:
2,5 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Príručný, Praktický |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,5 kg |
| NOSNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sevelit |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Príručný, Záhradný, Kempingový |
| MATERIÁL DOSKY | Sevelit |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradné kreslo 2320 OXFORD polohovacie
Varianty produktu
Čierna
Skladom
Zelená
Skladom
Béžová
Skladom
Bordó
Skladom
Záhradné kreslo 2320 OXFORD polohovacie
Čierna
Skladom
u vás do 06.05.2026
41.80 €
Zelená
Skladom
u vás do 06.05.2026
41.80 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
41.80 €
Bordó
Skladom
u vás do 06.05.2026
41.80 €
Skladom
u vás do 06.05.2026
41.80 €
48.40 €
Přidat do oblíbených
Skladacia záhradná stolička 4 ks D1412 Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
131.50 €
150 €
Přidat do oblíbených
Záhradná lavica so stolíkom D1013 eukalyptus Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
144.60 €
164.80 €
Přidat do oblíbených
Skladacia záhradná stolička 4 ks plast Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Nie je skladom
201.30 €
Antracit
Nie je skladom
208.10 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
212.70 €
Skladacia záhradná stolička 4 ks plast Dekorhome
Biela
Nie je skladom
201.30 €
Antracit
Nie je skladom
208.10 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
212.70 €
Prijímame predobjednávky
od 201.30 €
238.10 €
Přidat do oblíbených

