- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Skladacia záhradná stolička 4 ks plast Dekorhome
Skladacia záhradná stolička 4 ks plast Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše módna sada záhradných stoličiek má jednoduchý, ale napriek tomu elegantný dizajn. Bude sa krásne vynímať na vašej záhrade, terase alebo dvore.
Skladacie záhradné stoličky sú vyrobené z masívneho plastu, takže sú stabilné, majú dlhú životnosť a ľahko sa čistí.
Tieto letné stoličky sú tiež ľahké a ľahko sa prenáša. Pokiaľ stoličky práve nepotrebujete, môžete ich jednoducho zložiť vďaka čomu sa oveľa ľahšie skladujú.
Farba:
biela
antracit
zelená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
plast
Rozmery:
šírka: 56 cm
hĺbka: 59 cm
výška: 82 cm
šírka sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 40 cm
výška sedu: 39 cm
výška operadla: 42 cm
výška podrúčiek: 68 cm
Hmotnosť:
18 kg / jedna stolička 4,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesný slnečník s podstavcom 270x270 cm
Závesný slnečník s podstavcom 270x270 cm
Sivá
Nie je skladom
107.70 €
Béžová
Nie je skladom
146.10 €
Grafit
Nie je skladom
97.60 €
Stojan na slnečník 48 cm liatina Dekorhome
Stojan na slnečník 48 cm liatina Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
82.30 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
85.30 €
Stojan na slnečník s kvetináčom
Stojan na slnečník s kvetináčom
Biela
Nie je skladom
192.40 €
Zelená
Nie je skladom
192.50 €
Sivá
Nie je skladom
197 €
Truhlík treláží a 3 kvetináči 83x30x130 cm polyratan Dekorhome
Truhlík treláží a 3 kvetináči 83x30x130 cm polyratan Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
127.20 €
Čierna
Nie je skladom
127.20 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
143.50 €
Drevený záhradný domček s prístavkom 502 x 304 cm Dekorhome
Drevený záhradný domček s prístavkom 502 x 304 cm Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
4 973.10 €
Smrk
Nie je skladom
4 371.50 €


























