- Domov
- Záhrada
- Grilovanie a piknik
- Kempingový nábytok
- Kempingové stoly
- Kempingový stôl
Kempingový stôl
Telefonická objednávka
Skladací campingový stôl s doskou 4,5 mm/(MDF doska potiahnutá plastom), svetlosivá farba a s hliníkovou konštrukciou striebornej farby v troch veľkostiach.
Po zložení stola je rozmer 60x60x6,5 cm alebo 80x60x4,5 cm alebo 80x40x10 cm.
Farba:
sivá / strieborná
Materiál:
MDF potiahnutá plastom / hliník
Rozmery:
Šírka: 80 / 80 / 120 cm
Hĺbka: 60 / 80 / 60 cm
Výška: 69 / 70 / 70 cm
Dostupné rozmery:
80 x 60 x 69 cm
80 x 80 x 70 cm
120 x 60 x 70 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:
3,8 / 4,8 / 4,9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 80 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 69 cm, 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,8 kg, 4,8 kg, 4,9 kg |
| MATERIÁL | Hliník, MDF doska, Plast |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Sklápací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Plast |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 80 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 69 cm, 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,8 kg, 4,8 kg, 4,9 kg |
| MATERIÁL | Hliník, MDF doska, Plast |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Sklápací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Plast |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Skladacie plážové ležadlo bambus / plátno Dekorhome
Skladacie plážové ležadlo bambus / plátno Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
98.80 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
55.90 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
58.70 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
88.50 €
Skladacie plážové kreslo eukalyptus / látka Dekorhome
Skladacie plážové kreslo eukalyptus / látka Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
103.30 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
93 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
100.10 €
Skladacie záhradné kreslo Dekorhome
Skladacie záhradné kreslo Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
145.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
148.30 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
152.90 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
139.50 €











