- Domov
- Záhrada
- Grilovanie a piknik
- Kempingový nábytok
- Skladací kempingový set D0552 Dekorhome
Skladací kempingový set D0552 Dekorhome
Telefonická objednávka
Skladací piknikový/kempingový stôl so 4 sedadlami sa Vám bude hodiť kdekoľvek na cestách, či tam, kde potrebujete ušetriť miesto. Vzhľadom na to, že set je kompletne zložiteľný do jedného puzdra, tak pri skladovaní zaberie skutočne minimálne priestoru. K stolu sa usadia až 4 osoby.
Set je vyrobený z odolného nerezového hliníka, ktorý je zároveň veľmi ľahký a pevný.
Je veľmi praktický - jednoduchým úkonom vytvoríte z puzdra stôl s dvoma lavicami.
Vlastnosti produktu:
- zostavenie v priebehu niekoľkých sekúnd
- pevná doska stola slúži ako prepravný kufor
- brúsený hliník
- otvor v doske stola pre slnečník
- 4 samostatné sedadlá s veľkým stolom
Farba:
strieborná
Materiál:
hliník
Rozmery púzdra:
šírka: 88 cm
hĺbka: 36 cm
výška: 11 cm
Rozmery stola:
šírka: 85,5 cm
hĺbka: 67,5 cm
výška: 66 cm
Rozmery sedadla:
šírka: 27 cm
hĺbka: 27 cm
výška: 40 cm
Nosnosť:
stôl: 30 kg
lavička: 2 x 80 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Príručný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 85,5 cm, 88 cm |
| HĹBKA | 36 cm, 67,5 cm |
| VÝŠKA | 11 cm, 66 cm |
| NOSNOSŤ | 30 kg, 80 kg, 320 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| ŠÍRKA SEDU | 27 cm |
| HĹBKA SEDU | 27 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Príručný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 85,5 cm, 88 cm |
| HĹBKA | 36 cm, 67,5 cm |
| VÝŠKA | 11 cm, 66 cm |
| NOSNOSŤ | 30 kg, 80 kg, 320 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| ŠÍRKA SEDU | 27 cm |
| HĹBKA SEDU | 27 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Tieniaca plachta ŠTVOREC
Tieniaca plachta ŠTVOREC
3,6x3,6 m SkladomSkladací nožnicový párty stan 3x4,5 m Dekorhome
Skladací nožnicový párty stan 3x4,5 m Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
159.40 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
161.50 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
166.20 €






