- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 4+1 umelá koža / kov / sklo Dekorhome
Jedálenský set 4+1 umelá koža / kov / sklo Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento elegantný a moderný jedálenský set, pozostávajúci z 1 stola a 4 vysoko kvalitných stoličiek, bude skvelou voľbou pre vašu jedáleň alebo kuchyňu. Jeho jednoduchá elegancia dodá každému stolovania nádych luxusu.
Vďaka čalúnenie z umelej kože, odolné proti opotrebeniu a škvrnám, a silne polstrovanému sedadla sú stoličky veľmi pohodlné.
Jedálenský stôl s doskou z tvrdeného skla má nohy z ocele s práškovým nástrekom a plastu, a tak je mimoriadne stabilný a odolný.
Možno ho tiež veľmi ľahko čistiť vlhkou handričkou.
Farba:
biela
čierna
hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
materiál:
tvrdené sklo / oceľ s práškovým nástrekom / umelá koža / plast
Rozmery stola:
šírka: 120 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 0,8 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 41 cm
hĺbka: 51 cm
výška: 98 cm
hĺbka sedu: 40 cm
šírka sedu: 41 cm
výška sedu: 48 cm
výška operadla: 53 cm
Hmotnosť:
42,7 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 stôl, 4 stoličky
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 41 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 51 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 42,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Sklo, Umelá koža |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 53 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,8 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 41 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 51 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 98 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 41 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 51 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 42,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Sklo, Umelá koža |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 53 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,8 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 41 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 51 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 98 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Barový set 3ks textil / dub Dekorhome
Barový set 3ks textil / dub Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
269.70 €
Čierna
Nie je skladom
354.60 €
Zelená
Nie je skladom
305.90 €
Krémová
Nie je skladom
344.60 €
Modrá
Nie je skladom
322.70 €
Vínová
Nie je skladom
280 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
285.30 €
Tmavosivá
Nie je skladom
347 €
Žltá
Nie je skladom
305.90 €
Světle šedá
Nie je skladom
352.30 €
Barový set kov / MDF / drevo Dekorhome
Paraván s policami 3-dielny Dekorhome
Paraván s policami 3-dielny Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
258.50 €
Bílá / hnědá
Nie je skladom
285.20 €





























