- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 5ks umelá koža Dekorhome
Jedálenský set 5ks umelá koža Dekorhome
Telefonická objednávka
Náš jedálenský set so 4 jedálenskými stoličkami a veľkým jedálenským stolom je skvelá voľba do každej jedálne či kuchyne.
Jedálenské stoličky sú polstrované odolnou umelou kožou, aby sa vám na nich dobre sedelo. Mäkký sedák a operadlo vám bez pochyby poskytnú optimálne pohodlie.
Celá zostava má kovové nohy, čo jej zaisťuje vysokú stabilitu a dlhú životnosť.
Stolný dosku z tvrdeného skla možno ľahko očistiť navlhčenou handričkou.
Zostavenie jedálneho setu je jednoduché.
Balenie obsahuje 1 jedálenský stôl a 4 jedálenské stoličky.
Farba:
čierna
hnedá
krémová
svetlosivá
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Rozmery stola:
šírka: 140 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 75 cm
hrúbka deky: 5 mm
Rozmery stoličky:
šírka: 44,5 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 96 cm
výška sedu: 46 cm
Materiál:
tvrdené sklo (stolové doska) / kov s práškovým nástrekom (rám) / čalúnenie z umelej kože / preglejkový rám
Balenie obsahuje:
1x jedálenský stôl
4x jedálenská stolička
Hmotnosť:
56 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 44,5 cm, 140 cm |
| HĹBKA | 53 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 96 cm |
| HMOTNOSŤ | 56 kg |
| MATERIÁL | Kov, Preglejka, Sklo, Umelá koža |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Designová |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| ŠÍRKA STOLA | 140 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 44,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 53 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 96 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 44,5 cm, 140 cm |
| HĹBKA | 53 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 96 cm |
| HMOTNOSŤ | 56 kg |
| MATERIÁL | Kov, Preglejka, Sklo, Umelá koža |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Designová |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| ŠÍRKA STOLA | 140 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 44,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 53 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 96 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Stojan na víno na 9 fliaš so stojanom na poháre Dekorhome
Kuchynská linka KATIA 220 béžová / dub san maríno
Nástenný stojan na víno na 18 fliaš 2 ks Dekorhome
Nástenný stojan na víno na 18 fliaš 2 ks Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
120.80 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
104.80 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
108.90 €





























