- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 5ks textil / dub Dekorhome
Jedálenský set 5ks textil / dub Dekorhome
Telefonická objednávka
Náš jedálny set má elegantný a súčasný dizajn, dokonale preto zapadne do každej modernej domácnosti, jedálne či komerčné reštaurácie. Jeho jednoduchý a nadčasový vzhľad skvele doplní celý rad interiérových štýlov.
Stolná doska je zhotovená z prémiovej MDF, ľahko sa teda čistí. Jej úhľadné línie navyše dodajú vášmu stolovania nádych elegancie. Nohy z práškovo lakovanej ocele
zvyšujú stabilitu jedálenského stola i jeho robustnosť.
Stoličky majú ergonomické sedadlá s integrovaným zaobleným operadlom, takže vám zaručí maximálne pohodlie.
Zostavenie jedálenské zostavy je jednoduché.
Náš jedálenský set je ideálny k pohostenie vašej rodiny a priateľov.
Farba:
čierna
hnedá
krémová
modrá
taupe (sivohnedá)
vínová
zelená
žltá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Rozmery stola:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 74 cm
hrúbka stolové dosky: 21 mm
Rozmery stoličky:
šírka: 55 cm
hĺbka: 64,5 cm
výška: 78,5 cm
výška sedu: 50 cm
Materiál:
MDF / oceľ / látka (100% polyester)
Balenie obsahuje:
1x stôl
4x stoličky
Hmotnosť:
42,5 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 55 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 64,5 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 78,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 42,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 55 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 64,5 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 78,5 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 55 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 64,5 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 78,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 42,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 55 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 64,5 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 78,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Stojan na víno MDF Dekorhome
Nástenný stojan na víno na 7 fliaš Dekorhome
Nástenný stojan na víno na 7 fliaš Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
60.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
54 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
60.40 €

































