- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Barový set 1+2 BOXER
Barový set 1+2 BOXER
Telefonická objednávka
Jednoduchý, a napriek tomu praktický jedálenský set BOXER vynikne predovšetkým v menšej kuchyni. Vďaka jeho veľkosti a hmotnosti ho môžete kedykoľvek a kdekoľvek presunúť. Kuchynský barový pult a dve stoličky sú z kvalitnej MDF vo farebnom prevedení buk, kov má náter alumínia.
Stolička s priemerom 30 cm a výškou sedu 59,9 cm sú vhodné aj pre deti. Stôl má rozmery 120x40x88 cm. Vyniká predovšetkým úložným priestorom, spodná polica je určená na fľaše.
Farba:
aluminium / buk
Materiál:
kov / MDF
Rozmery stola:
šírka: 120 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 88 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 36 cm
hĺbka: 44 cm
výška: 88 cm
priemer sedadla: 30 cm
výška sedu: 59,9 cm
Hmotnosť:
20,8 kg
Dodávané v demonte.
K setu je možné samostatne dokúpiť barovú stoličku BOXER.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický, Praktický |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 59,9 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Barový, Jedálenský, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 5 nohou |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET POLÍC | 3 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický, Praktický |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 59,9 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Barový, Jedálenský, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 5 nohou |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.




