- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Dvojmiestna pohovka látka Dekorhome
Dvojmiestna pohovka látka Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto štýlová dvojmiestna pohovka je skvelým doplnkom do vašej domácnosti. Či už potrebujete pohodlný gauč do kancelárie alebo by ste si len radi zaobstarali pekný a štýlový doplnok do domu, táto textilné pohovka pre vás bude tou pravou voľbou!
Pohovka ponúka široký priestor na sedenie a jej silne polstrované matrace vám pri sedení zaistí maximálne pohodlie. Ich poťahy možné navyše stiahnuť a vyprať v práčke, takže je jednoducho udržíte v čistote.
Čalúnenie je z mäkkej a odolnej látky. Silný drevený rám prispieva k pevnosti celej konštrukcie.
Farba:
svetlosivá
tmavosivá
krémová
hnedá
modrá
zelená
čierna
žltá
sivohnedá taupe
vínová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka (100% polyester) / drevo
výplň matraca na sedák: penový molitan
výplň matraca na operadlo: PP bavlna
Rozmery:
šírka: 116 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 73 cm
šírka sedu: 100 cm
výška sedu: 44 cm
Hmotnosť:
22 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x pohovka, 2 x matrac na sedák, 2x poduška na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 116 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x poduška na operadlo, 2x poduška na sedák |
| ŠÍRKA SEDU | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 116 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x poduška na operadlo, 2x poduška na sedák |
| ŠÍRKA SEDU | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Kreslo látka / drevo Dekorhome
Kreslo látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
194 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
201.60 €
Zelená
Nie je skladom
197.30 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
286.10 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
269.30 €
Vínová
Nie je skladom
244.70 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
283.80 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
154.50 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
260.30 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
253.10 €
Konferenčný stolík 2 ks Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
106.80 €
Borovice
Odoslanie do 10 dní
105.30 €
Kreslo s taburetom ZANDER
Kreslo s taburetom ZANDER
Mentolová
Odoslanie do 14 dní
200.40 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
200.40 €
































