- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lavice
- Záhradná dvojmiestna pohovka z akáciového dreva
Záhradná dvojmiestna pohovka z akáciového dreva
Kód produktu: 46341
Telefonická objednávka
Praktický a rustikálny dizajn tejto záhradné pohovky pozdvihne vaše vonkajšie bývanie na novú úroveň.
Pohovka je vyrobená z masívneho akáciového dreva, vyznačuje sa teda extrémnou odolnosťou a je vhodná pre vonkajšie použitie. So svojím nevšedným povrázkovým dizajnom zaujme každého na prvý pohľad.
Pohovka je naviac tiež ľahká, takže sa dá ľahko presúvať z miesta na miesto.
Silne polstrované podušky zaručujú pohodlné sedenie.
Farba:
prírodná / čierna / krémová
Rozmery:
šírka: 122 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 60 cm
Materiál:
masívne akáciové drevo / povraz / 100% polyester
Hmotnosť:
18,5 kg
Dodává sa v demonte.

Zobraziť viac

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 122 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 18,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Polyester, Povraz |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x poduška na operadlo, 2x poduška na sedák |
| HĹBKA SEDU | 63 cm |
| VÝŠKA SEDU | 30 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








