- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Pohovka 2-miestna zamatová látka / chróm Dekorhome
Pohovka 2-miestna zamatová látka / chróm Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto 2-miestna pohovka bude ideálnym miestom, kde si môžete rozprávať, čítať, sledovať televíziu alebo skrátka odpočívať. Vďaka jednoduchému, avšak modernému dizajnu krásne zapadne do každej obývacej izby.
Sedačka je čalúnená odolnou a pevnou kvalitnou látkou a polstrovaná mäkkou penou, ktorá vám dopraje to najvyššie pohodlie. Vďaka bytelnému drevenému rámu a vysoko kvalitným chrómovým nohám je pohovka veľmi stabilná a odolná. Zostavenie tejto dvojsedačky je jednoduché.
Farba:
modrá / chróm
tmavozelená / chróm
tmavosivá / chróm
čierna / chróm
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
zamatová látka / kov / drevo
Rozmery:
šírka: 114 cm
hĺbka: 78 cm
výška: 81 cm
šírka sedu: 109 cm
hĺbka sedu: 49 cm
výška sedu: 39 cm
výška podrúčiek od zeme: 59 cm
Hmotnosť:
23,6 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 114 cm |
| HĹBKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 23,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 109 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.















