- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Pohovka 2-miestna pravá koža / oceľ Dekorhome
Pohovka 2-miestna pravá koža / oceľ Dekorhome
Telefonická objednávka
Vytvorte vo svojom bývanie hrejivú a ľahko vintage atmosféru s touto nádhernou 2-miestnu pohovkou.
Táto pohovka je čalúnená odolnou pravou kozie kožou, ktorá vám poskytne vynikajúci zážitok zo sedenia. Pohovka má nohy z práškovo lakovanej ocele, takže je stabilný a robustný.
Farba:
hnedá
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
materiál:
pravá kozej kože / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 115 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 75 cm
šírka sedu: 112 cm
hĺbka sedu: 41 cm
výška sedu: 29 cm
výška operadla: 42 cm
výška podrúčiek: 61 cm
hmotnosť:
25 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Rustikálny |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Kov, Koža |
| ŠÍRKA SEDU | 112 cm |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Jedálenský kreslo 2 ks pravá koža Dekorhome
Jedálenský kreslo 2 ks pravá koža Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
640.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
480 €
Kreslo Chesterfield pravá koža Dekorhome
Kreslo Chesterfield pravá koža Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
429.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
548.70 €
Jedálenský stôl 70 cm Dekorhome
Jedálenský stôl 70 cm Dekorhome
Biela
Nie je skladom
174.40 €
Bílá / dub
Nie je skladom
152.40 €
Bílá / beton
Nie je skladom
165.80 €
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
440.50 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
570 €
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
546.50 €










