- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa TWIN 1xE27
Závesná lampa TWIN 1xE27
Telefonická objednávka
Lampy radu TWIN sú nielen osvetlením, ale aj dizajnovým dekoratívnym prvkom každého interiéru. Dvojitá závesná lampa je tou pravou dekoráciou pre mnoho rôznych štýlov interiérov, od moderných až po industriálne.
Tienidlo v lampe TWIN je vyrobené z čiernej látky, ktorá mu dodáva moderný a elegantný vzhľad. Čierna farba tienidla decentne rozvádza svetlo prenikajúce cez drevený dekoratívny pruh, ktorý je umiestnený na strede čierneho tienidla. Drevo dodáva lampe prírodné kúzlo a kontrast. Celá lampa je zavesená na oceľovom lanku.
Farba:
čierna / prírodná
Materiál:
oceľ / látka / dyha
Rozmery:
šírka: 20 cm
hĺbka: 20 cm
výška: 100 cm
výška tienidla: 17 cm
dĺžka kábla: 76 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,4 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 20 cm |
| HĹBKA | 20 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| PRIEMER | 20 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,4 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, Látka |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Relaxačné kreslo s podnožkou Dekorhome
Relaxačné kreslo s podnožkou Dekorhome
Tmavě hnědá
Odoslanie do 14 dní
1 013 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
1 006.30 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
978 €
Starorůžová
Odoslanie do 14 dní
994.10 €
Písací stôl so zásuvkou Dekorhome
Písací stôl so zásuvkou Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
131.90 €
Dub
Odoslanie do 14 dní
104.60 €
Hojdacie kreslo Dekorhome
Servírovací stolík Dekorhome
Lavica KAINEUS Dekorhome
Lavica KAINEUS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Relaxačná 2-miestna pohovka Dekorhome
Jedálenská stolička VERMONT
Jedálenská stolička VERMONT
Sivá
Nie je skladom
124.60 €
Béžová
Nie je skladom
131.20 €
Modrá
Nie je skladom
124.60 €





