- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa BIANCO 1xE27
Závesná lampa BIANCO 1xE27
Telefonická objednávka
Dizajnový závesný luster v škandinávskom štýle sa bude hodiť do spálne alebo obývacej izby. Je tvorený z kovového závitu a spolu s bielym látkovým tienidlom lemovaným orechovou dyhou vytvára dokonalú harmóniu, ktorá ladí s každým dizajnom a farebnou schémou.
Lampa je vybavená závitom E27, ktorý je kompatibilný aj s úspornými LED žiarovkami.
Kombinujte s ďalšími zo série BIANCO.
Farba:
biela / orech
Materiál:
kov / látka / dyha
Rozmery:
šírka: 30 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 15 cm
dĺžka: 115 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
0,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 115 cm |
| PRIEMER | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,9 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, Látka |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 115 cm |
| PRIEMER | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,9 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, Látka |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Predsieňová stena AMALIA
Posteľ s úložným priestorom MAXI NEW
Posteľ s úložným priestorom MAXI NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
372.50 €
Borovice
Nie je skladom
343.90 €
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
119.90 €
Sivá
není skladem
97.90 €
Smaragdová
Nie je skladom
97.90 €
Posteľ s úložným priestorom NADIA 120
Posteľ s úložným priestorom NADIA 120
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
481.20 €
Béžová
Nie je skladom
508.20 €





