- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Hojdacie kreslo Dekorhome
Telefonická objednávka
Hojdacie kreslo má sedák a operadlo čalúnené umelou kožou, rám je z gumového dreva a preglejky v dekore orech. Výplň je skvalitní PU peny.
Väčší komfort zaistí vlnitá pružina. Odpruženie je známe svojou odolnosťou, vysokou elasticitou a extrémne dobrým komfortom pri sedení.
Farba:
čierna / orech
Materiál:
umelá koža / preglejka / pružina / PU pena
Rozmery:
šírka: 62 cm
hĺbka: 82 cm
výška: 97 cm
hĺbka sedu: 54 cm
výška sedu 45 cm
výška operadla: 70 cm
Nosnosť:
130 kg
Hmotnosť:
18 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| MATERIÁL | Pružina, Pena, Preglejka, Umelá koža |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 70 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Nástenný regál ATALANTA 90 cm Dekorhome
Nástenný regál ATALANTA 90 cm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
111.60 €
Dub divoký
Nie je skladom
106.30 €
Lavica KAINEUS Dekorhome
Lavica KAINEUS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
417.60 €











