- Domov
- Osvetlenie
- Závesná lampa SEATTLE luster Dekorhome
Závesná lampa SEATTLE luster Dekorhome
Telefonická objednávka
ZÁVĚSNÝ LUSTR SEATLE
Lustr SEATLE představuje kombinaci moderního designu a klasické elegance. Jeho pět zakřivených ramen dodává sofistikovaný vzhled, zatímco tvarované akrylové aplikace poskytují luxusní a okázalé vyzařování.

BAREVNÉ VARIANTY
Lustr je k dispozici ve čtyřech barevných variantách: průhledná/stříbrná, která přináší jas a svěžest do místnosti; černá, která zase dodává hloubku a tajemno; a bílá, která je ideální pro světlé a vzdušné interiéry. Zlatá která je elegantní a dodává šmrnc. Každá z těchto variant může být efektivně kombinována s dalšími interiérovými prvky pro dosažení požadovaného estetického účinku.
- průhledná / stříbrná
- černá
- bílá
- zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
MATERIÁL
Lustr je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují jeho dlouhodobou trvanlivost a estetický vzhled. Základní struktura lustru je zhotovena z pevného kovu, který je doplněn akrylovými korálky. Tyto korálky jsou navrženy tak, aby efektivně zachytávaly a odrážely světlo, čímž přispívají k dramatickému světelnému efektu.

POUŽITÍ A UMÍSTĚNÍ
Díky svému univerzálnímu designu a možnostem barevného provedení se lustr hodí jak do moderních, tak i tradičních prostor. Je ideální pro osvětlení jídelních koutů, obývacích pokojů nebo velkých vestibulů, kde může plně vyniknout jeho dekorativní potenciál a světelný výkon.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
kov / akryl
Rozměry:
průměr: 37 / 40 cm
výška: 41 cm
světelný zdroj: 5 x E14 max. 25 W
Hmotnost:
2,4 kg

MONTÁŽ
Tato lampa má patice pro žárovky v energetických třídách: A++ až E.
Žárovky nejsou součástí balení.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Barokový, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 37 cm |
| HĹBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| PRIEMER | 37 cm, 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,4 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 5 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Barokový, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 37 cm |
| HĹBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| PRIEMER | 37 cm, 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,4 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 5 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl ZETHOS Dekorhome
Jedálenský stôl ZETHOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
745.20 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
659 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
771.10 €
Jedálenský stôl ZETHOS 180 cm Dekorhome
Jedálenský stôl ZETHOS 180 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
702.10 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
659 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
728 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
771.10 €
Konferenčný stolík 2 ks EPEIOS Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks EPEIOS Dekorhome
Biela
Nie je skladom
263.40 €
Čierna
Nie je skladom
266.80 €
























