- Domov
- Osvetlenie
- Závesná lampa RIGA luster Dekorhome
Závesná lampa RIGA luster Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantný a honosný závesný luster s tvarovanými aplikáciami šíri luxusnú eleganciu a stane sa stredobodom každého priestoru.
Vysoko kvalitné akrylové korálky jasne žiaria, účinne zachytávajú a odrážajú svetlo a vytvárajú tak optimálny svetelný rozptyl po celej miestnosti.
Táto lampa má pätice pre žiarovky v energetických triedach: A++ až E.
Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
priehľadná / strieborná
Materiál:
kov / akryl
Rozmery:
priemer: 105 cm
výška: 60 cm
svetelný zdroj: 4x E14 max. 40 W
Hmotnosť:
8,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Barokový, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 105 cm |
| HĹBKA | 105 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| PRIEMER | 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Závesná |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Konferenčný stolík 2 ks EPEIOS Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks EPEIOS Dekorhome
Biela
Nie je skladom
263.40 €
Čierna
Nie je skladom
266.80 €
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Rozkladací jedálenský stôl PROITOS Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl PROITOS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 590 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
1 534.10 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
1 590 €







