- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa OSS 1xE27
Závesná lampa OSS 1xE27
Telefonická objednávka
Séria jednoduchých, elegantných závesných lámp OSS sa skvele hodí do moderných miestností ako je obývacia izba, kuchyňa, spálňa alebo detská izba.
Jednoduché oválne tienidlo z kovu s káblom rovnakej farby je inšpirované škandinávskym štýlom. Žiarovka nie je súčasťou balenia.
Farba:
biela
žltá
ružová
zelená
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 15 cm
hĺbka: 15 cm
výška: 110 cm (vrátane kábla)
typ žiarovky: E27
Hmotnosť:
0,9 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Detská izba, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 15 cm |
| HĹBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| PRIEMER | 15 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,9 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Kreslo IHARA
Kreslo IHARA
Fialová
Odoslanie do 10 dní
207.70 €
Jedálenský stôl THETIS Dekorhome
Jedálenský stôl THETIS Dekorhome
240x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 878.80 € 300x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 1 322.70 €Plechová skrinka Dekorhome
Plechová skrinka Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
186.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
213.20 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
203 €








