- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava s nastaviteľnou hĺbkou sedu IVY
Sedacia súprava s nastaviteľnou hĺbkou sedu IVY
Telefonická objednávka
Je vaším snom nová štýlová obývacia izba plná jemných farieb a kvalitného materiálu? Moderný doplnok, ktorý oživí a dodá miestnosti energiu, sa nazýva IVY. Svojím dizajnom s dekoratívnym prešitím sedadla ohromí nielen vás, ale aj vašich návštevníkov.
Látka Soro je príjemná na dotyk a farebné prevedenie mentolová zase očarí očká. Jej umiestnenie je praktické, vhodné do rohov miestnosti alebo rovno do stredu. Pretože je celočalúnená, nie je nutné, aby stála pri stene. Aby toho nebolo málo, sedacia súprava je rozkladacia a ukrýva v sebe úložný priestor.
Moderný nadčasový dizajn s funkciou regulovania hĺbky sedu určite oceníte. Sedacia časť má hĺbku 80 cm, ale vy si ju jednoduchým spôsobom môžete zmenšiť na 54 cm. Dizajnéri totiž zakomponovali do sedačky posúvacie operadlá. Jednoduchým mechanizmom operadlo zasuniete a získate tak maximálne pohodlie aj pre sediaci nižšieho vzrastu. Súčasťou sú aj 4 operadlové a 4 dekoratívne vankúše v rovnakej látke.
Sedačka IVY sa môže pochváliť inovatívnou technológiou. Zatiaľ čo sedacia časť je vyplnená pružinou v kombinácii s pur penou, ako výplň do operadlových vankúšov boli použité silikónové guličky. Tento príjemne mäkký materiál zaistí pohodlie sediaceho, ktorý sa zaborí do sedačky pohodlne ako do perín. Výhodou silikónu je aj jeho trvanlivosť, takže vankúše vyplnené silikónom vydržia dlho mäkké a nadýchané. Použitý materiál zaisťuje trvalý objem vankúšov.
Farba:
mentolová
Materiál:
látka Soro / drevo / pružina / PUR pena
Rozmery:
šírka: 260 cm
hĺbka: 188 cm
výška: 87 / 111 cm
hĺbka sedu: 54 / 80 cm
výška sedu: 43 cm
výška nožičiek: 8,7 cm
rozmery plochy na spanie: 146x214 cm
Orientácia pohovky:
pravá
ľavá
Výber orientácie zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:
148 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| HĹBKA | 188 cm |
| VÝŠKA | 87 cm, 111 cm |
| HMOTNOSŤ | 148 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 54 cm, 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 8,7 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob, 6 osob |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| HĹBKA | 188 cm |
| VÝŠKA | 87 cm, 111 cm |
| HMOTNOSŤ | 148 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 54 cm, 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 8,7 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob, 6 osob |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










