Závesná lampa CORD 1xE27
Telefonická objednávka
Moderné a minimalistické závesné svietidlo CORD. Jeho konštrukcia je kompletne vyrobená z kovu čo prispieva k čistému a minimalistickému vzhľadu. Vďaka svojmu jednoduchému a čistému dizajnu sa závesné svietidlo hodí do rôznych priestorov, ako sú obývacie izby, jedálne, spálne alebo kancelárie.
Žiarovka nie je súčasťou dodávky.
Farba:
čierna
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 25 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 115 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
0,8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Elegantný, Minimalistický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 25 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 115 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Elegantný, Minimalistický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 25 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 115 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Závesná lampa FRAME 2xE27
Barová stolička 2 ks RHODE Dekorhome
Barová stolička 2 ks RHODE Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Stojan na víno EUROTAS Dekorhome
Stojan na víno EUROTAS Dekorhome
Sheesham
Nie je skladom
85.80 €
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
112.70 €
Barová stolička KAINEUS 2 ks Dekorhome
Barová stolička KOKALOS 2 ks Dekorhome
Barová stolička KOKALOS 2 ks Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
344.40 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
344.40 €

