- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa COX 1xE27
Závesná lampa COX 1xE27
Telefonická objednávka
Závesná lampa COX je skutočným majstrovským dielom, ktoré spája sofistikovaný dizajn s dokonalým spracovaním. Jej povrch je výsledkom špecializovaného lakovania, ktoré vytvára efekt zrkadlového lesku. Tento zrkadlový povrch je dômyselne zdobený vodorovnými tenkými linkami, ktoré pridávajú do dizajnu lampy jemný a elegantný prvok.
Farba:
chróm / čierna
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
priemer tienidla: 12 cm
celková výška: 125 cm
celková šírka: 12 cm
celková hĺbka: 12 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 12 cm |
| HĹBKA | 12 cm |
| VÝŠKA | 125 cm |
| PRIEMER | 12 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl FÉNIX Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl GASTON
Stojan na kvety s kolieskami 8patrový Dekorhome
Stojan na kvety s kolieskami 8patrový Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
76.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
76.40 €
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 14 dní
159 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
159 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
159 €
Barová skrinka FILEMON Dekorhom
Barová skrinka FILEMON Dekorhom
Čierna
Odoslanie do 14 dní
1 167.60 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
1 167.60 €
Stojan na víno OFION Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
931.10 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
883.10 €







