🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Lavička LACEA je jednoduchá, praktická a moderná lavica, ktorá vám spríjemní odpočinok na záhrade, terase či lodžii.
Konštrukcia je vyrobená z čierneho kovu, sedacia časť z dreva v prírodnom prevedení.
Farba:
čierna / prírodná
Materiál:
kov / drevo
Rozmery:
šírka: 122 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 80 cm
šírka sedu: 115 cm
výška sedu: 39 cm
hĺbka sedu: 39 cm
Nosnosť:
170 kg
Hmotnosť:
10,8 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 122 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,8 kg |
| NOSNOSŤ | 170 kg |
| ŠÍRKA SEDU | 115 cm |
| HĹBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Čierna
Nie je skladom
270.80 €
Sivá
Nie je skladom
304 €
Krémová
Nie je skladom
215.50 €