🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Biela
Odoslanie do 10 dní
189.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
210.40 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
192 €
Bronzová
Odoslanie do 10 dní
189 €
Čierna
Nie je skladom
482.30 €
Zelená
Nie je skladom
450.20 €
Sivá
Nie je skladom
442.90 €
Červená
Nie je skladom
470.70 €
Krémová
Nie je skladom
460.30 €
Béžová
Nie je skladom
466.20 €
Limetková
Nie je skladom
454.50 €
Modrá
Nie je skladom
470.70 €
Antracit
Nie je skladom
457.40 €
Vínová
Nie je skladom
482.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
482.30 €
Světle modrá
Nie je skladom
460.30 €