- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lavice
- Záhradná lavička FAIZA
Záhradná lavička FAIZA
Telefonická objednávka
So záhradnou lavičkou FAIZA si najlepšie vychutnáte rannú kávu, odpočinok po dobrom jedle alebo chvíľku, ktorá bude patriť len vám.
V romantickom štýle, s jemnými ornamentami, aby doplnila vašu terasu či záhradu.
Vyrobená je z kovu, doplnená drevom v prírodnej farbe.
Farba:
čierna / prírodná
Materiál:
kov / drevo
Rozmery:
šírka: 126 cm
hĺbka: 52 cm
výška: 73 cm
šírka sedu: 119 cm
výška sedu: 40 cm
hĺbka sedu: 33 cm
Nosnosť:
170 kg
Hmotnosť:
12,5 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 126 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,5 kg |
| NOSNOSŤ | 170 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 119 cm |
| HĹBKA SEDU | 33 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty7
Záhradná lavička ETELIA
Oceľová záhradné lavička Dekorhome
Oceľová záhradné lavička Dekorhome
Biela
Nie je skladom
157 €
Čierna
Nie je skladom
152.60 €
Sivá
Nie je skladom
184.10 €
Bronzová
Nie je skladom
187.90 €



