🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Táto klasická a elegantná lavica je ideálna pre vnútorné i vonkajšie použitie a je praktickým doplnkom vášho bývania!
Táto lavice, vyrobená z masívneho eukalyptového dreva, je masívny, umelo vysúšaniu a potom jemne obrúsená do hladkej povrchovej úpravy a vzhľadu.
Tieto drevené lavice je odolná voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu, a preto zaručuje dlhú životnosť a je príjemná v akomkoľvek vonkajšom prostredí.
Zostavenie lavica je ľahké.
Lavicu dodávame v šírke:
64 cm
120 cm
150 cm
Výber zvoľte vo variante produktu.
Farba:
prírodné eukalyptové drevo
Rozmery:
šírka: 64/120/150 cm
hĺbka: 44 cm
výška: 45 cm
Materiál:
masívny eukalyptus napustený prírodným olejom
Hmotnosť:
6,5 / 9/10 kg
Dodává sa v demonte.
| DEKOR |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 64 cm, 120 cm, 150 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg, 9 kg, 10 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| SKLADACIE | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 1 osoba, 2 osoby, 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
194.70 €
Biela
Skladom