- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lavice
- Záhradná lavička DILKA s úložným priestorom
Záhradná lavička DILKA s úložným priestorom
Telefonická objednávka
Privítajte leto vo veľkom štýle a pripravte svoju záhradu na novú sezónu.
Záhradná lavička DILKA je vyrobená z dreva v prírodnom hnedom alebo bielom prevedení.
Disponuje úložným priestorom, do ktorého odložíte všetko, čo budete potrebovať.
Masívny vzhľad dodáva lavici romantický nádych, ideálna do záhrady plnej kvetov.
Farba:
biela
hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
masívne drevo
Rozmery:
šírka: 124 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 88 cm
hĺbka sedu: 47 cm
výška sedu: 40 cm
Hmotnosť:
19,5 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Rustikálny |
| ŠÍRKA | 124 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 19,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Rustikálny |
| ŠÍRKA | 124 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 19,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná hojdačka VENEZIA
Záhradná hojdačka VENEZIA
Sivá
Skladom
Zelené listí
Skladom
























