🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Vychutnajte si s rodinou či priateľmi lahodnú raňajky či popoludňajší čaj na čerstvom vzduchu s naším okrúhlym záhradným stolíkom.
Okrúhly stolík má rám z práškovo lakovanej ocele, je preto mimoriadne stabilný a odolný.
Sklenená doska sa sieťotlačou mu dodáva na eleganciu a tiež sa ľahko čistí a udržiava.
Stolík zaujme svojim moderným dizajnom, ktorý sa bude krásne vynímať na vašej záhrade alebo terase.
Zostavenie stolíka je jednoduché.
Farba:
čierna
Rozmery:
priemer: 60 cm
výška: 72 cm
Materiál:
práškovo lakovaná oceľ / sklo sa sieťotlačou
Hmotnosť:
7,5 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| VÝŠKA | 72 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.