🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 125 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| HĹBKA SEDU | 34 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
194.70 €
Biela
Skladom