- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lavice
- Záhradná lavička D0088 akácie Dekorhome
Záhradná lavička D0088 akácie Dekorhome
Telefonická objednávka
Na našej záhradnej lavici sa môžete pohodlne usadiť – či už na záhrade, na balkóne alebo na terase. Vďaka klasickému dizajnu sa lavička zmestí kamkoľvek a ponúka príjemné miesto na sedenie.
Lavica je veľmi stabilná a pohodlná a zaujme predovšetkým kvalitným spracovaním. Má prepracovaný tvar a robustnú konštrukciu, v ktorej bolo použité obzvlášť odolné agátové drevo.
Vďaka tomu je 2-miestna lavička tiež odolnejšia voči poveternostným vplyvom.
Výhody produktu:
- vyrobená z masívneho dreva
- odolná proti poveternostným vplyvom
- opierky chrbta a rúk pre pohodlné sedenie
- 4 podporné nohy
- jednoduchá montáž
- ideálny pre váš balkón, vašu terasu alebo záhradu
Farba:
prírodná hnedá
Materiál:
masívne akáciové drevo
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 90 cm
šírka sedu: 114 cm
hĺbka sedu: 44 cm
výška sedu: 42 cm
výška operadla: 45 cm
Nosnosť:
175 kg
Hmotnosť:
11 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| NOSNOSŤ | 180 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 114 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Záhradný altánok s moskytiérou a LED reťazami 4x3 m Dekorhome
Záhradný altánok s moskytiérou a LED reťazami 4x3 m Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
501.30 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
531.60 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
570 €
Záhradný kvetináč s treláží 100x43x142 cm PP Dekorhome
Záhradný kvetináč s treláží 100x43x142 cm PP Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
145.90 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
146.70 €
Zelená
Nie je skladom
310.40 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
153.80 €
Záhradná posteľ látka / kov Dekorhome
Záhradný slnečník 250x250 cm Dekorhome
Záhradný slnečník 250x250 cm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
183.80 €
Modrá
Nie je skladom
168.10 €
Cihlová
Odoslanie do 10 dní
198.40 €
Bordó
Odoslanie do 10 dní
179.50 €






