- Domov
- Obývacia izba
- TV stolíky
- TV stolík ATHAMÁS Dekorhome
TV stolík ATHAMÁS Dekorhome
Kód produktu: INVI39365
Telefonická objednávka
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Televízny |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Televízny |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Komoda ATLAS Dekorhome
Varianty produktu
Akácia
Odoslanie do 14 dní
900.40 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
977.90 €
Komoda ATLAS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
900.40 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
977.90 €
Odoslanie do 14 dní
od 900.40 €
1 228.40 €
Přidat do oblíbených
Rohová sedacia súprava DRYÁS Dekorhome
Varianty produktu
Ružová
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Modrá
Skladom
1 046.90 €
Smaragdová
Skladom
1 102.90 €
Hořčicová
Skladom
1 102.90 €
Rohová sedacia súprava DRYÁS Dekorhome
Ružová
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Modrá
Skladom
1 046.90 €
Smaragdová
Skladom
1 102.90 €
Hořčicová
Skladom
1 102.90 €
Odoslanie do 14 dní
od 1 046.90 €
1 608.60 €
Přidat do oblíbených








