- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Boreas
- TV stolík BOREAS Dekorhome
TV stolík BOREAS Dekorhome
Telefonická objednávka
Masívny televízny stolík zaujme kvalitným spracovaním sheeshamového dreva doplnené o madlá z brúseného brúseného hliníka. Vďaka trom priestranným zásuvkám a veľkej otvorenej priehradke ponúka skriňa dostatok priestoru pre váš prijímač.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Skombinujte tento televízny stolík s ďalším nábytkom z nášho radu BOREAS.
Farba:
prírodná
Materiál:
masívne sheeshamové drevo
Rozmery:
šírka: 135 / 170 cm
hĺbka: 47 cm
výška: 45 cm
Stôl ponúkame v dvoch veľkostiach. Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Otvorená priehradka:
šírka: 110 / 148 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 15 cm
Zásuvka:
šírka: 45 / 39 cm
hĺbka: 38 cm
výška: 9 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Rustikálny, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 135 cm, 170 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Televízny |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2, 3 |
| POČET POLÍC | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
150.40 €









