- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Trojmiestna pohovka LUANA
Trojmiestna pohovka LUANA
Telefonická objednávka
Celočalúnená trojmiestna pohovka LUANA je vyrobená z kvalitnej látky Itaka, ktorá sa pýši vodeodolnosťou, čo ocenia najmä rodiny s malými deťmi, a tiež zaručuje dlhú životnosť. Oblečená je do modernej smaragdovej alebo horčicovej farby.
Pohodlie a stabilitu zaručujú nožičky, na ktorých je pohovka postavená.
Sedacia časť je vyplnená pružinou falista a PUR penou, ktoré sa postarajú o komfort pri sedení.
Chrbtovú časť pohovky je možné odnímať.
Pohovku je možné doplniť o ďalšie sedací nábytok zo série LUANA.
Farba:
smaragdová
horčicová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka / pružina / PUR pena
Rozmery:
šírka: 178 cm
hĺbka: 78 cm
výška: 85 cm
výška sedu: 46 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška nožičiek: 10 cm
Hmotnosť:
52 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť individuálnych objednávok v 5 farebných prevedeniach látky Itaka na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaný do výroby. Dodacia lehota 9-11 týždňov.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 178 cm |
| HĹBKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 52 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 10 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Dvojmiestna pohovka LUANA
Dvojmiestna pohovka LUANA
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
321.70 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
321.70 €











