- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Trojmiestna pohovka čierna / hnedá Dekorhome
Trojmiestna pohovka čierna / hnedá Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto trojsedačka bude skvelým a dekoratívnym doplnkom do vašej obývačky. Má robustný drevený rám, čalúnenie je z mäkkej, príjemnej umelej kože a polstrovanie z hrubé peny pre zvýšené pohodlie.
Vďaka svojmu vysoko kvalitnému drevenému rámu je táto pohovka stabilná a odolná. Jej decentný retro dizajn sa bude hodiť k akémukoľvek štýlu zariadenia.
Farba:
čierna / hnedá
Materiál:
umelá koža / drevo
Rozmery:
šírka: 158 cm
hĺbka: 67 cm
výška: 73,5 cm
šírka sedu: 146 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška sedu: 37 cm
Hmotnosť:
24,1 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 158 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 73,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,1 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 146 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 158 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 73,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,1 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 146 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík 2 ks MORINO
Odkladací stolík 2 ks MORINO
Zlatá
Skladom
Rosegold
Skladom
Kreslo s podnožkou látka / drevo Dekorhome
Kreslo s podnožkou látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
244.60 €
Sivá
Nie je skladom
244.60 €
Tmavosivá
Nie je skladom
244.60 €
Petrolejová
Nie je skladom
243.10 €
Žltá
Nie je skladom
241.70 €
Paraván Elegant Feather
Paraván Elegant Feather
135x172 cm (3-dielny) Odoslanie do 14 dní 163.30 € 225x172 cm (5-dielny) Odoslanie do 14 dní 236.20 €Paravan akáciové drevo / treláž Dekorhome
Paravan akáciové drevo / treláž Dekorhome
120x170 cm (3-dielny) Nie je skladom 217 € 160x170 cm (4-dielny) Nie je skladom 249.50 € 200x170 cm (5-dielny) Nie je skladom 250.40 € 240x170 cm (6-dielny) Nie je skladom 575.90 €Botníková lavica hnedá Dekorhome
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
25.90 €
Biela
Odoslanie do 14 dní
25.90 €
Čierna
Skladom
33.20 €






