- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacia pohovka KEVAN
Rozkladacia pohovka KEVAN
Telefonická objednávka
Celočalúnená moderná sedacia súprava s úložným priestorom a funkciou rozkladania s plochou na spanie 148x195 cm KEVAN vo svetleosivom prevedení je ideálna do priestorov, kde nie je veľa miesta.
Jej jednoduchý, avšak neopozeraný dizajn zapadne do každého interiéru.
O kvalitnú výplň sedacej časti sa starajú pružiny Falista spoločne s pohodlnou PUR penou.
Farba:
svetlosivá / chróm
Materiál:
látka / kov / pružina Falista / PUR pena
Rozmery:
šírka: 255 cm
hĺbka: 105 cm
výška: 98 cm
hĺbka sedu: 58 / 90 cm
výška sedu: 40 cm
výška nožičiek: 5 cm
plocha na spanie: 148 x 195 cm
Hmotnosť:
114 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 255 cm |
| HĹBKA | 105 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 114 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pena, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x poduška na operadlo, 2x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 58 cm, 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 255 cm |
| HĹBKA | 105 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 114 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pena, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x poduška na operadlo, 2x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 58 cm, 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







