Stropné svetlo RANDI
Telefonická objednávka
Stropné svietidlo je vyrobené z kovu so sklenenými dymovými tienidlami, ktoré im dodáva jemný efekt rozptylu svetla a dodáva romantický vzhľad. Stropné svietidlo RANDI sa vďaka svojmu dizajnu skvele hodí ako hlavné osvetlenie v miestnosti, napríklad v obývačke, jedálni alebo chodbe. Jeho dve / tri žiarovky umiestnené na lište zaisťujú rovnomerné osvetlenie celej miestnosti a vytvárajú príjemnú atmosféru.
Žiarovky nie sú súčasťou dodávky.
Farba:
čierna / dymová
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 44 / 62 cm
hĺbka: 9 cm
výška: 22 cm
Varianty:
2 x tienidlo
3 x tienidlo
Výber varianty zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
závit pre žiarovku: E14
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
1/1,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 44 cm, 62 cm |
| HĹBKA | 9 cm |
| VÝŠKA | 22 cm |
| HMOTNOSŤ | 1 kg, 1,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladacia sedacia súprava ARTEY
Rozkladacia sedacia súprava ARTEY
Pravé Nie je skladom 1 128.80 € L´avé SkladomKomoda SILENOS Dekorhome
Komoda SILENOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
878.80 €
Tyrkysová
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Dub wotan
Skladom
Kašmír
Skladom
Posteľ GLAUKÉ Dekorhome
Šatníková skriňa DTD Dekorhome
Šatníková skriňa DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
261.80 €
Čierna
Nie je skladom
339 €
Sivá
Nie je skladom
262.10 €
Bílá lesk
Nie je skladom
330.80 €
Šedá lesk
Nie je skladom
337 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
281.20 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
257.50 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
288.90 €
Černá lesk
Nie je skladom
337.90 €






