- Domov
- Osvetlenie
- Stolová lampa INER
Stolová lampa INER
Telefonická objednávka
Stolová lampa INER z kvalitnej keramiky ponúka nielen funkčné osvetlenie, ale taktiež sa stáva krásnou dekoráciou pre váš interiér. Vďaka svojmu tradičnému prevedeniu a kvalitnému materiálu je vhodná pre miestnosti v klasickom alebo škandinávskom štýle, ale aj do spálne. Tienidlo tejto lampy je vyrobené z tkaniny kombinovanej s PVC, čo umožňuje jemné a príjemné rozptýlenie svetla.
Lampa má vypínač umiestnený na kábli zakončenom zástrčkou, čo uľahčuje ovládanie.
Žiarovka nie je súčasťou dodávky.
Farba:
béžová / biela
biela
čierna / biela
sivá / biela
ružová / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
keramika / tkanina / PVC
Rozmery:
šírka: 15 cm
hĺbka: 15 cm
priemer: 15 cm
výška: 32 cm
závit pre žiarovku: E14
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
0,7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Detská izba |
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 15 cm |
| HĹBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 32 cm |
| PRIEMER | 15 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,7 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Látka, PVC |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
119.90 €
Sivá
není skladem
97.90 €
Smaragdová
Nie je skladom
97.90 €
Konzolový stolík DEION Dekorhome
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Dub wotan
Skladom
Kašmír
Skladom




























