- Domov
- Osvetlenie
- Stolová lampa VARIO
Stolová lampa VARIO
Telefonická objednávka
Stolová lampa VARIO je dokonalým príkladom industriálneho designu. Vyniká predovšetkým svojim neobvyklým vzhľadom. Veľké kovové tienidlo bolo doplnené o pasparte vo farbe prírodného dreva.
Vďaka závitu E27 sa svietidlo stáva univerzálnym. Bude možné ho využiť ako prvok inteligentného osvetlenia alebo zvoliť správnu žiarovku z hľadiska farby, jasu a ohniska svetelného toku.
Žiarovka nie je súčasťou balenia.
Farba:
čierna / hnedá
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 30,5 cm
hĺbka: 17 cm
výška: 48 cm
priemer tienidla: 16 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
1,7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 30,5 cm |
| HĹBKA | 17 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| PRIEMER | 16 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,7 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Predsieňová stena AMALIA
Posteľ s úložným priestorom MAXI NEW
Posteľ s úložným priestorom MAXI NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
372.50 €
Borovice
Nie je skladom
343.90 €
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
119.90 €
Sivá
není skladem
97.90 €
Smaragdová
Nie je skladom
97.90 €
Posteľ s úložným priestorom NADIA 120
Posteľ s úložným priestorom NADIA 120
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
481.20 €
Béžová
Nie je skladom
508.20 €





