- Domov
- Stolová lampa ASTANA Dekorhome - POSLEDNÝ KUS
Stolová lampa ASTANA Dekorhome - POSLEDNÝ KUS
Stolová lampa ASTANA Dekorhome - POSLEDNÝ KUS
Kód produktu: INVI19699
Telefonická objednávka
Pôvabná stolná lampa ASTANA bude ideálnou voľbou do všetkých gamour interiérov. Čierne látkové tienidlo ladí s kovovou nohou lampy.
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
čierna / strieborná
Materiál:
látka / hliník
Rozmery:
šírka: 31 cm
hĺbka: 31 cm
výška: 60 cm
tienidlo: 31 cm x 31 cm x 24 cm
Hmotnosť:
4 kg
pätica: 1x E27 max. 60 W
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 31 cm |
| HĹBKA | 31 cm |
| DĹŽKA | 195 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stojan na kvety 5patrový Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
57.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
54.30 €
Stojan na kvety 5patrový Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
57.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
54.30 €
Odoslanie do 10 dní
od 54.30 €
63.70 €
Přidat do oblíbených
Koberec ASH Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
od 47.30 €
104.70 €
Přidat do oblíbených
Rohová sedacia súprava HESTIÁ Dekorhome
Varianty produktu
Ružová
Odoslanie do 14 dní
1 387.40 €
Sivá
Nie je skladom
1 615.80 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 697.70 €
Tmavosivá
Nie je skladom
1 434.80 €
Rohová sedacia súprava HESTIÁ Dekorhome
Ružová
Odoslanie do 14 dní
1 387.40 €
Sivá
Nie je skladom
1 615.80 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 697.70 €
Tmavosivá
Nie je skladom
1 434.80 €
Odoslanie do 14 dní
od 1 387.40 €
1 820.50 €
Přidat do oblíbených
Posteľ s úložným priestorom ELECTRA
Varianty produktu
Posteľ s úložným priestorom ELECTRA
140 x 200 cm Nie je skladom 650.80 € 160 x 200 cm Nie je skladom 696.60 € 180 x 200 cm Nie je skladom 715.90 €Prijímame predobjednávky
od 650.80 €
695.20 €
Přidat do oblíbených







